KURUMSAL

Sertifikalar / Üyelikler

CWT'nin Varlığı

LME ONAYLI DEPO OPERATÖRÜ

Londra Metal Borsası, endüstriyel metal ticareti için dünya merkezidir. Üç ticaret platformunda keşfedilen fiyatlar küresel referans fiyat olarak kullanılır ve hem metal hem de yatırım toplulukları, günün 24 saati risk almak veya transfer etmek için LME’yi kullanır. Asya’da CWT Commodity Logistics (S) Pte Ltd ve Avrupa’da CWT Commodity Logistics (Rotterdam) BV resmi olarak LME depo işletmecileri olarak onaylandı.

CWT Comm Metaller Pte & BV

COCOA COMMERCE LTD FEDERASYONU

The Federation of Cocoa Commerce Ltd – kakao tedarik zincirinin tüm alanlarını temsil eden özel sektör için gerçek bir uluslararası ticaret örgütü. Federasyon, kakao ticareti ve endüstrisi üzerinde etkisi olan sürdürülebilirlik, kalite standartları, nakliye / depolama, finans ve sosyo-ekonomik koşullar konularını ele almak için birçok girişimde aktif olarak yer almaktadır.

CWT Comm Amsterdam; CWT Comm Logistics Pte; CWT Comm Ghana; CWT Comm Ivory Coast; CWT Comm UK; CWT Comm Antwerp

ÇİN DEPOLAR VE DEPOLAMA DERNEĞİ

1997 yılında Çin Sivil İşler Bakanlığı tarafından tescillenen CAWS, Çin’in depolama ve depolama sektöründe ulusal bir hukuki departmanlar arası, trans-endüstriyel ve bölgeler arası bir birliktir. Çin’in 10 büyük endüstrisinden üyeleri var. CAWS, 1998’den beri Uluslararası Depolama ve Lojistik Birliği Federasyonu’nun (IFWLA) üyesidir.

CWT Commodities Logistics Co., Ltd.

ICE ONAYLI DEPO OPERATÖRÜ

Intercontinental Exchange, Inc. (ICE), finans ve emtia piyasaları için Amerikan borsalar ve takas odaları ağıdır. ICE, düzenlenmiş 23 borsa ve pazar yerine sahip ve işletiyor; ABD, Kanada ve Avrupa’da ICE vadeli işlem borsaları, ABD ve Avrupa’da Liffe vadeli işlem borsaları

CWT Com UK, CWT Com Amsterdam, CWT Com Antwerp

İNGİLİZ KAHVE DERNEĞİ

British Coffee Association (BCA), Birleşik Krallık’taki kahve endüstrisini temsil eden bir kuruluştur. Kahvenin büyümesi, hazırlanması, nakliyesi, depolanması, nakliyesi, sigortası, üretimi, dağıtımı ve tüketimi ile ilgili tüm konularda üyelerinin çıkarlarını teşvik eder ve korur.

CWT UK