KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

CWT Grup, 1970 yılında Singapur’da kuruldu. Depo yönetimi alanında başladığı faaliyetleriyle adını duyuran CWT Grup; günümüzde dünyanın her noktasına lojistik organizasyonlarını gerçekleştiriyor. Dünyada yaygın ofis ağına sahip olan CWT Grup, tüm hizmet ağını uluslararası düzeydeki alıcılara, üreticilere, ticaret ve emtia finansmanı sağlayan bankalara sunmaktadır. Lojistik hizmetleri ve emtia pazarlamasına odaklanan entegre tedarik zinciri çözümlerinde küresel bir liderdir.

CWT Grup aynı zamanda dünya üzerindeki, LME depolama operasyonlarında da önemli bir oyuncudur. Asya’daki Envanter Yönetim Hizmetlerinin önde gelen sağlayıcılarından biri olarak kendini kanıtlamıştır. CWT Europe aracılığı ile Avrupa ve Afrika’daki kahve ve kakao çekirdeklerinin depolanması için geniş bir hizmet ağı geliştirmiş, bu alanda gerekli lojistik çözümler için özel hizmet yelpazesi oluşturmuştur.

CWT Anadolu Lojistik A.Ş. olarak bu köklü ve başarılı grubun en genç üyesiyiz. CWT Europe’un ana ortaklığında 2011 yılında kurularak, CWT Türkiye olarak hizmet vermeye başladık.

CWT Türkiye’nin uluslararası alanda verdiği hizmetlerin ana başlıkları:

  • Uluslararası Taşımacılık
  • Depolama ve Antrepo Hizmetleri
  • Gümrükleme

CWT Türkiye’nin en büyük avantajları arasında, CWT Global Networkümüz sayesinde dünyanın birçok noktasında full entegre lojistik çözümlerini kolaylıkla üretebilmesi yer alır.

CWT Türkiye organizasyonunda merkez ofis İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Kocaeli, Mersin ve Bursa’da da birer adet olmak üzere, CWT Türkiye’nin toplam dört lojistik hizmet merkezi bulunuyor. Yaklaşık 50 bin metrekarelik depo ve antrepo alanına sahiptir.

CWT Türkiye’de görev alan lojistik uzmanlarının tamamı, operasyon ne kadar komplike olursa olsun, en etkin çözümle karşınıza gelir ve tüm lojistik sürecini tek muhatapla takip edebilmenize olanak sağlar. 

Emtia lojistiğinden uluslararası kargo taşımacılığına, proje taşımacılığından depolama ve stok yönetimine tüm lojistik süreçlerinizi tek bir CWT Türkiye temsilcisi ile yürütür, lojistikte global yapının görünmeyen gücünü CWT Grup ile hissedersiniz.