GLOBAL NETWORK

Bölgelere göre ülke listesini görmek için haritalara tıklayın.

Asia Pacific

Europe / Africa

UAE

ENDONEZYA

Endonezya’da CWT Commodity Logistics hizmetlerini kullanmanın faydaları çoktur. Genel depolama ve lojistik hizmetlerine ek olarak, CWT profesyonel uygulama standartlarının yanı sıra uygulamalı risk yönetimi sunar. Şirketin ürünlerin depolanması ve işlenmesindeki deneyimi, emtiaların (tarımsal ürünler) yanı sıra metaller, cevherler ve enerji ile ilgili ürünleri kapsamaktadır.

MALEZYA

Pasir Gudang’da, CWT Commodity Logistics onaylı LME depo tesisleri sunmaktadır.

Ayrıca CWT Commodity Logistics, depolama, lojistik ve finansın tedarik zinciri bileşenlerinde uzman bir ortaktır. Şirket, her çeşit emtia dahil olmak üzere her türden rehinli teminatı kontrol edebilir, yönetebilir ve güvence altına alabilir.

CWT, birçok önde gelen yapılandırılmış ticaret ve emtia finansmanı bankası için yakın bir ortaktır ve CWT’nin Depo Fişlerine karşı rahatlıkla kredi verme imkanı sunar.

SİNGAPUR

Singapur’da CWT Commodity Logistics, metaller için birkaç LME onaylı depo tesisi sunmaktadır.

CWT’nin kapsamlı bir kamyon filosu vardır ve depo personeli son derece eğitimlidir ve metalleri özenle ve özveriyle işler ve depolar. CWT’nin LME ofis ekibi en son LME kuralları ve düzenlemeleri ile günceldir. Gerekli tüm belgeler hızlı ve doğru bir şekilde ele alınır.

CWT’nin Singapur’daki depo tesisleri, kahve ve kakao çekirdekleri gibi tarımsal ürünlerin depolanması için de iyi donanımlıdır. Düzenli ilaçlama ve uygun haşere kontrol yöntemleri uygulanmaktadır. Ek olarak, CWT genel depolama hizmetlerinin yanı sıra nakliye ve nakliye hizmetleri de sunmaktadır.

GÜNEY KORE

CWT Commodity Logistics, Alüminyum, Alüminyum Alaşım, Kurşun, Bakır, Nikel ve Kalay depolaması için Gwangyang ve Busan’da LME onaylı depolar sunmaktadır. Depo personelimiz, LME listesindeki tüm markaların taşınmasında deneyimlidir. Şirket, dokümantasyon işleminin doğru ve hızlı bir şekilde yapıldığından emin olmak için iyi eğitilmiş bir LME ofis ekibine sahiptir.

Genel depolama hizmetleri, nakliye ve / veya nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyan müşteriler için CWT, bu gereksinimleri karşılayacak şekilde donanımlıdır. CWT Commodity Logistics, kardeş şirketi CWT Globelink Korea ile yakın bir ilişki içerisindedir ve Globelink’in geniş depo, altyapı ve ofis ağına erişimi vardır.

TAYVAN

CWT Commodity Logistics, Alüminyum, Alüminyum Alaşım, Kurşun, Bakır, Nikel, Kalay ve Çinko depolamak için Kaohsiung’da LME onaylı depolar sunmaktadır. Depo personelimiz, tüm LME listesinde yer alan markaların kullanımında deneyimlidir ve belgelerin doğru ve hızlı bir şekilde işlenmesini sağlamak için iyi eğitimli LME ofis personeli ekibimiz tarafından desteklenir.

Genel depolama hizmetleri, nakliye ve / veya nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyan müşteriler için CWT, bu gereksinimleri sağlamak ve bunlarla ilgilenmek için iyi bir donanıma sahiptir.

VİETNAM

CWT Commodity Logistics (Vietnam) Company Ltd., emtia ve genel kargo için özel depolama hizmetleri ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Şirket, hem ithalat hem de ihracat mallarını tutmak için gümrüklü ve gümrüksüz depolama tesislerine sahiptir. Şirket ayrıca ülke genelinde denetim, stok takibi, nakliye, navlun ve forwarding hizmetleri vermektedir.